II liga młodzików - 3 kolejka KS Mroczno - UKS Jedynka II Nidzica

Młodzi piłkarze UKS Jedynka II Nidzica 3 kolejkę spotkań w II lidze młodzików rozegrali na wyjeździe z drużyną KS Mroczno. Przeciwnik podobnie jak nasza drużyna do tej pory nie zdobył żadnego punktu. Początek spotkania dla naszego zespołu ułożył się bardzo pomyślnie (Maciej Kawałko sprytnym strzałem wykończył naszą akcję - zdobywając swoją pierwszą bramkę w drużynie młodzików). Gospodarze dążyli do wyrównania. Sztuka ta udała Im się w 11', gdzie pozwoliliśmy wyjść zawodnikowi z Mroczna na czystą pozycję, który oddał na naszą bramkę pewny i skuteczny strzał. Jednakże w dalszej części meczu to my zadajemy decydujące "ciosy". 21' Adrian Mulawa wychodzi na czystą pozycję i obejmujemy prowadzenie (to również pierwsza bramka Adriana w Młodzikach). 42' sprytny strzał Dawida Godleś i mamy 3:1. Kolejne minuty spotkania to teatr jednego aktora - Adrian Mulawa dwukrotnie pokonuje bramkarza gospodarzy (48 i 50'). Zawodów nie psuje stracona przez nas bramka w 52 minucie, gdyż kilka minut później dostajemy prezent od gospodarzy (bramka samobójcza). Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 6:2 dla Nidzicy. Wynik wysoki, ale gospodarze grali bardzo ambitnie, z przekroju spotkania to Oni byli częściej przy piłce, ale nasze zabójcze kontry tego dnia okazały się receptą na zwycięstwo.

UKS Jedynka Nidzica: Szymon Majewski, Dawid Godleś, Kacper Kotyla (kpt), Mikołaj Maksymiak, Maciej Kawałko, Symeon Grzebski, Aleksander Łochnicki, Hubert Wojtkiewicz, Stanisław Żygadło, Dominik Macholla, Patryk Zakrzewski, Kacper Witczak, Adrian Mulawa,  Aleksander Malinowski, Sebastian Wejs