II liga młodzików - 6 kolejka: Grunwald Gierzwałd - UKS Jedynka NIdzica

II liga młodzików - 6 kolejka: Grunwald Gierzwałd - UKS Jedynka NIdzica

Nasi drugoligowcy rundę rewanżową rozpoczęli od spotkania z Grunwaldem Gierzwałd, które odbyło się 11 maja na boisku we Frygnowie. Potyczka z Tym zespołem w Nidzicy zakończyła się szczęśliwym dla nas remisem (goście mieli 7 "setek"), dlatego do tego spotkania przystąpiliśmy niezwykle skoncentrowani. Do 15' mecz bardzo wyrównany, bez sytuacji bramkowych z obydwu stron. W 17' w dobrej sytuacji bramkowej znalazł się Hubert Wojtkiewicz, lecz Jego strzał z ok 12 metrów zbyt słaby aby zagrozić bramce Grunwaldu. W 20' przeciwnik oddaje groźny strzał z 20 metrów, ale Szymon Majewski pewnie interweniuje.

Druga połowa i obraz gry nie ulega zmianie. W 5' powinniśmy objąć prowadzenie ( z rzutu rożnego Patryk Zakrzewski dośrodkowanie w pole karne, piłka trafia pod nogi Olka Łochnickiego, który z 5 metrów posyła piłkę  w "niebo".

Gospodarze nie mogą znaleźć recepty na naszą solidną obronę. W 52' meczu akcja przeciwnika pod naszym polem karnym (wrzutka w pole karne, piłka niegroźnie odbija się od zawodnika z Goerzwałdu, trafia w nogę Stasia Żygadło, następnie w wyciągniętą rękę). Decyzja sędziego - RZUT KARNY, który na bramkę zamienia zawodnik gospodarzy. My desperacko próbujemy wyrównać, ale przeciwnik sprytnie wybija nas z rytmu. W ostatniej minucie meczu powinniśmy wyrównać (ponownie rzut rożny, piłka zagrana w pole karne trafia pod nogi będącego w świetnej dyspozycji tego dnia Kacpra Kotyla, Ten z 8 metrów oddaje strzał, jednakże zbyt słaby, abyśmy cieszyli się z wyrównania. Niestety mecz ten pechowo przegrywamy 0:1, będąc drużyną składniejszą, bardziej zorganizowaną i lepszą z przekroju całego spotkania (szczególnie linia obrony , gdzie Dawid Godleś, Staś Żygadło i Kacper Kotyla niepodważalnie panowali na boisku przeciwnika).

UKS Jedynka Nidzica: Szymon Majewski (kpt), Kacper Kotyla, Dawid Godleś, Stanisław Żygadło, Mikołaj Maksymiak, Olek Łochnicki, Hubert Wojtkiewicz, Adrian Mulawa, Patryk Zakrzewski, Sebastian Wejs, Maciej Maj, Dominik Macholla, Grzebski Symeon,

UKS Jedynka Nidzica:

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości