II liga młodzików - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - UKS Jedynka II Nidzica

6 października 2017 roku piłkarze UKS Jedynka II Nidzica rozegrali 5 kolejkę spotkań w gr. 7 II ligi młodzików. Tym razem graliśmy na wyjeździe z czołową drużyną grupy - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Pierwsza połowa to lekka przewaga gospodarzy, ale my w dość skuteczny sposób wybijaliśmy przeciwnika z rytmu. Jednakże w końcówce spotkania nie ustrzegliśmy się poważnych błędów (pomiędzy 23-26 minutą tracimy 3 bramki - dwie pierwsze po kontrze gospodarzy - brak asekuracji z tyłu, trzecia w skutek nonszalancji przy wznowieniu piłki z linii środkowej). Trzymaliśmy się bardzo dzielnie, ale brak koncentracji kosztował nas tak wiele.

Druga połowa to spokojna gra obydwu zespołów, lecz skuteczniejsi okazali się piłkarze z Nowego Miasta, którzy jeszcze dwukrotnie wpakowali piłkę do naszej bramki. My odpowiedzieliśmy jedynie jedną bramką autorstwa Olka Malinowskiego, który potężnym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego nie dął najmniejszych szans bramkarzowi. Zwycięstwo przeciwnika w pełni zasłużone, ale po raz kolejny kilka bramek wbijamy sobie sami (proste, powtarzające się błędy).

UKS Jedynka Nidzica: Sebastian Wejs, Szymon Majewski, Aleksander Malinowski, Aleksander Łochnicki, Mikołaj Maksymiak, Hubert Wojtkiewicz, Kacper Kotyla, Stanisław Żygadło, Symeon Grzebski, Dawid Godleś, Maciej Maj, Dominik Macholla, Jakub Kacała, Patryk Zakrzewski, Adrian Mulawa