LIga młodzików II liga - II kolejka - UKS Jedynka II NIdzica - Poncio Lidzbark

LIga młodzików II liga - II kolejka -  UKS Jedynka II NIdzica - Poncio Lidzbark

Kolejny ligowy mecz drużyna UKS Jedynka II Nidzica rozegrała na własnym stadionie 15 września z drużyną z Lidzbarka. Początek meczu bardzo wyrównany. W 5' groźny strzał z rzutu wolnego Olka Malinowskiego (piłka minimalnie nad poprzeczką). W 7' po błędzie Kacpra Kotyla goście mają kontrę (bramkarz z trudem wybija piłkę na rzut rożny). W 9' tracimy pierwszą bramkę (dośrodkowanie w pole karne, Sebek Wejs wypuszcza piłkę wprost pod nogi zawodnika z Lidzbarka, który strzałem z 2 metrów nie daje szans naszemu bramkarzowi). W 10' groźna sytuacja i Dawid Godleś wybija piłkę w ostatniej chwili. w 23' marnujemy doskonałą sytuację (rzut wolny, wrzutka Olka Malinowskiego, Strzał Huberta Wojtkiewicz-bramkarz broni, dobitka Kacpra Kotyla min niecelna). w 25 minucie błąd Sebastiana Wejs, który wybija piłkę wprost pod nogi napastnika gości, ten strzałem z 10 metrów podwyższa wynik spotkania. Za chwilę Adrian Mulawa w sytuacji sam na sam z bramkarzem (niestety strzał zbyt lekki i w bramkarza).

II połowa zaczyna się znów obiecująco (w 6' groźny strzał z rzutu wolnego Olka Malinowskiego). w 8' super obrona Szymona Majewskiego (instynktownie broni strzał z 3 metrów). W 10' nasza kontra Hubert Wojtkiewicz prostopadła piłka do Adriana Mulawa, który ponownie w sytuacji sam na sam obok bramki. 20' ponownie dobrze zaprezentował się nasz bramkarz Szymon Majewski, który w ładnym stylu broni groźny strzał przeciwnika.Pomiędzy 25 a 27 minutą tracimy dwie bramki (25' dobitka po rozegraniu rzutu rożnego, 27 zawodnikowi z Lidzbarka wychodzi "Strzał życia" z 30 metrów.)

UKS Jedynka II Nidzica: Sebastian Wejs, Aleksander Malinowski (kpt), Dawid Godleś, Kacper Kotyla, Stanisław Żygadło, Mikołaj Maksymiak, Olek Łochnicki, Grzebski Symeon, Hubert Wojtkiewicz, Adrian Mulawa, Maciej Maj, Szymon Majewski, Maciej Kawałko, Kacper Witczak