UKS Jedynka Nidzica - ITS Jeziorak II Iława

UKS Jedynka Nidzica - ITS Jeziorak II Iława

Kolejne ligowe spotkanie zawodnicy trampkarzy UKS Jedynka Nidzica rozegrali 16 września na Stadionie Miejskim w Nidzicy. Tym razem za przeciwnika drużyna ITS Jeziorak II Iława. Początek spotkania to "rozpoznanie" sił przeciwnika. W 6' goście powinni objąć prowadzenie (błąd Jakuba Wiśniewskiego - niedokładne podanie - zawodnik z Iławy wychodzi na czystą pozycję, lecz na szczęście Nidziczan uderzenie minimalnie niecelne. Kolejne 10 minut to wyrównana gra obydwu zespołów, lecz bez podbramkowego zagrożenia. W 17' Dominik Kobus wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz uderzenie z ostrego kąta w bramkarza. Za chwilę szkolny błąd Damiana Kleszcz, który niedokładnie zagrywa piłkę i również niebezpiecznie pod naszą bramką. W 23' obejmujemy prowadzenie. W niegroźnej sytuacji piłkę z bocznego sektora boiska (z wysokości pola karnego przeciwnika) dośrodkowuje Maciej Tobojka, całą akcje zamyka Olek Malinowski, który z pierwszej piłki zdobywa bramkę. Do końca pierwszej połowy obraz gry nie ulega zmianie (mamy przewagę, ale nasza gra jest bardzo chaotyczna i niedokładna).

Początek II połowy to ponownie wyrównana gra. Jednak już w 48' spotkania wprowadzony na boisko Piotr Baranowski asystuje przy kolejnej bramce dla Jedynki Nidzica (dośrodkowanie w tempo do Olka Malinowskiego, który ponownie z pierwszej piłki daje "loba" ponad bramkarzem i mamy 2:0). Takiej samej sztuki co "Malinka" w 50' próbował Wiktor Kruczek, jednakże bramkarz gości z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rożny. Do rzutu rożnego podchodzi Maciej Tobojka, dośrodkowaną piłkę z linii pola karnego uderza na bramkę Dominik Kobus, lecz bramkarz ponownie sobie znanym sposobem wybija piłkę ponownie na rzut rożny. Kopia rozegrania rzutu rożnego przez Maćka i ponownie w roli głównej Dominik Kobus, który uderza "bezpańską" piłkę z 15 metrów - tym razem bramkarz z Iławy bez żadnych szans na obronę.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Po słabej grze wygrywamy przed własna publicznością kolejne spotkanie.

UKS Jedynka Nidzica: Oliwier Gałęziewski (53'Szymon Majewski, 70' Kacper Demski), Dominik Kobus (kpt), Jakub Wiśniewski, Kacper Kotyla, Dawid Szczepkowski, Damian Kleszcz, Maciej Tobojka (70' Mikołaj Maksymiak), Patryk Zakrzewski (41' Piotr Baranowski), Olek Malinowski, Adrian Mulawa (25' Dominik Śpiewak, 53 Symeon Grzebski), Wiktor Kruczek (65' Maciej Maj)

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości