Walne Zebranie Spawozdawczo - Wyborcze UKS Jedynka Nidzica

19 lutego 2016 roku (piątek) o godz 17.15 w auli Zespołu Szkół nr 1 w Nidzicy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Nidzica. Na wstępie Prezes Klubu Pani Joanna Zielińska przedstawiła sprawozdanie merytoryczne z działalności Klubu. Następnie Pan Piotr Saternus po przeczytaniu sprawozdania Komisji Rewizyjnej przedstawił wniosek o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Jednogłośnie wszyscy Członkowie Klubu udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi. Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Nidzicy, Pan Artur Pacuszka podziękował Zarządowi za dotychczasową pracę, wręczając na ręce pani Joanny Zielińskiej bukiet kwiatów i drobny upominek. Następnie przystąpiono do zgłaszania kandydatur do Nowego Zarządu Klubu. Zgłoszono Pana Piotra Saternus, Panią Joannę Zielińską, Pana Michała Leszczyńskiego, Panią Katarzynę Kotyla oraz Pana Marcina Kosobuckiego. Wszystkie osoby wyraziły zgodę na kandydaturę i przystąpiono do tajnego glosowania. W dyskusji poruszano temat budowy sali pełnowymiarowej przy Szkole. Po przeliczeniu głosów okazało się, iż Członkowie Klubu opowiedzieli się za zgłaszanymi kandydatami. Następnie ukonstytuował się nowy Zarząd w składzie:

Prezes Klubu - Joanna Zielińska,

Sekretarz Klubu - Michał Leszczyński,

Skarbnik Klubu - Piotr Saternus,

Członek - Katarzyna Kotyla,

Członek - Marcin Kosobucki

Całemu Zarządowi serdecznie GRATULUJEMY i życzymy wytrwałości, wielu pomysłów i zaangażowania dla dobra Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jedynka" Nidzica