ITS Jeziorak II Iława - UKS Jedynka Nidzica

ITS Jeziorak II Iława - UKS Jedynka Nidzica

Przedostania kolejka trampkarzy to nasz wyjazdowy mecz do drużyny ITS Jeziorak II Iława (20 październik). Gospodarze w dotychczasowych meczach nie zdołali zdobyć jeszcze choćby punktu, dlatego nasza drużyna była zdecydowanym faworytem. Jednakże mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy (w 5' strata piłki w środku boiska, kontra Iławian i strzał w sytuacji sam na sam z bramkarzem). Kolejne minuty to powoli stabilizujemy swoje nerwy. Uzyskujemy przewagę. W 11' wyrównujemy (za sprawą Dominika Kobus, który rajdem przez pół boiska i niesamowitym spokojem w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa swoją kolejną ligową bramkę). Do 20' nasza przewaga, ale akcje nie zagrażają przeciwnikowi. W 29' niesygnalizowana "bomba" Dominika Kobus (strzał z 30 metrów), piłka trafia w poprzeczkę, odbijając się pod nogi Dominika Śpiewak (Dominik przestraszył się i "cofnął" nogę, a miał sytuacje bramkową). W 38' Dawid Szczepkowski zagrywa prostopadłą piłkę do Dominika Kobus, który ponownie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i z ostrego kąta, lewą nogą (po długim rogu) powiększa swoje konto bramkowe.

II połowa to nasza dalsza dominacja. Już w 45 minucie powinniśmy podwyższyć wynik spotkania (w polu karnym w dogodnej sytuacji "zakiwał" się Dawid Szczepkowski). W 50' Dokładna wrzuta Huberta Wojtkiewicz - zamieszanie pod bramką przeciwnika, ale bez skutecznego wykończenia naszego zespołu. Minutę później ponownie Dominik Kobus atomowe uderzenie z "dużego palca", piłkę paruje na rzut rożny bramkarz gospodarzy. Dośrodkowanie Maćka Tobojka wprost pod nogi Dawida Szczepkowskiego, który 5 metrów posyła piłkę ponad bramkę...W 55' nasza popisowa akcja (rozegranie piłki Jakub Wiśniewski  - Maciej Tobojka - Patryk Zakrzewski dośrodkowuje piłkę w pole karne, tam niepilnowany Kacper Demski oddaje uderzenie z pierwszej piłki obok bramki Jezioraka). W 58' notujemy niecelny strzał Dominika Kobus z rzutu wolnego (20 metrów), minutę potem to gospodarze powinni zdobyć bramkę (wrzuta z rzutu wolnego w nasze pole karne, ogromne zamieszanie i na szczęście niecelne uderzenie z 15 metrów). W 66' w zamieszaniu pod bramką Jezioraka Hubert Wojtkiewicz zdobywa gola, jednakże sędzia dopatrzył się zagrania ręką u Huberta - w przyjęciu piłki). W 67' w okolicy narożnika pola karnego faulowany zostaje Dawid Szczepkowski, do piłki podchodzi stały wykonawca - Maciej Tobojka i jak przystało na tego zawodnika, precyzyjny strzał i mamy 3 bramkę. W 69' kolejny raz swój kunszt piłkarski pokazuje Dominik Kobus, który ponownie wykonuje z piłką rajd przez pół boiska, ograł bramkarza i z lewej nogi zdobywa swoją 3 bramkę w tym spotkaniu. 73' i mamy kolejną zmarnowana sytuację bramkową (zagr4anie Dominika Kobus do Maćka Tobojka, który będąc na 5 metrze lobbuje bramkarza - piłka ponad bramką). 74' to indywidualna akcja Kacpra Kotyla, który "wykłada" piłkę do Dawida Szczepkowskiego, który posyła piłkę ponad bramką.

Nasz zespół w tym spotkaniu miał zdecydowaną przewagę, gospodarze przez 80 minut jedynie dwukrotnie zagrozili naszej bramce. Zdecydowana gra, przewaga fizyczna i atut w postaci Dominika Kobus, który niczym "kat" dobijał przeciwnika.

UKS Jedynka Nidzica: Majewski Szymon, Wiśniewski Jakub, Kobus Dominik (kpt), Kleszcz Damian, Śpiewak Dominik (30' Zakrzewski Patryk), Demski Kacper (55' Kruczek Wiktor), Malinowski Aleksander (63' Wojtkiewicz Hubert), Szczepkowski Dawid, Kotyla Kacper, Tobojka Maciej, Śliwka Hubert (66' Maj Maciej)

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości