Szlachetna Paczka-nasza szkółka również wspomogła potrzebujących

W okresie przedświątecznym drużyna piłkarzy UKS Jedynka Nidzica postanowiła się włączyć w pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom w Nidzicy, za pośrednictwem projektu "Szlachetna Paczka". To dzięki Wam drodzy piłkarze i Waszym rodzicom z dnia na dzień liczba najpotrzebniejszych produktów systematycznie się powiększała. Nie byliście obojętni na los ludzi, dla których Wasza pomoc może być jedyna na Święta. Wszystkie ofiarowane przez Was produkty osobiście przekazałem do Koordynatora Projektu, Pani Moniki Czerwonka w dniu 11.12.2015. Radość tym większa, iż uzbieraliśmy wspólnie ładnych kilkanaście kilogramów wskazanych rzeczy. Pani Monika Czerwonka wraz z koleżankami z Sekretariatu naszej Szkoły posegregowały prezenty i przekazały rodzinie podczas wielkiego finału XV edycji "Szlachetnej Paczki" w weekend 12-13 grudnia 2015r. W imieniu Pani Moniki, oraz swoim serdecznie dziękuje Wam za okazałą pomoc:):).

Więcej o akcji "Szlachetna Paczka" w naszym Powiecie pod adresem: https://pl-pl.facebook.com/pages/Szlachetna-Paczka-Powiat-Nidzicki/759711137429165