Triumf w wojewódzkim turnieju w Kieżlinach

Bardzo udanie zakończyła się rywalizacja młodych piłkarzy UKS "Jedynka" Nidzica, którzy 20 września uczestniczyli w wojewódzkim turnieju piłki nożnej "FRENDO CUP" rocznik 2004 i młodsi.

Do zmagań stanęło 6 drużyn, które grały systemem "każdy z każdym". Nasi zawodnicy grali kolejno z: KS Vęgoria Węgorzewo 1:0, UKS Frendo Dywity 2005 2:1, UKS Frendo Dywity 2004 3:2, Polonia Pasłęk 2:1. W ostatnim meczu nasi zawodnicy, pewni już triumfu w turnieju, ulegli SKS Szczytno 0:1.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Michał Grzebski, najlepszym zawodnikiem turnieju również zawodnik nidzickiej "Jedynki" Jakub Pejas. Okazały puchar i mnogość nagród w pełni zadośćuczyniły włożony trud i walkę w każdym spotkaniu.

Należy nadmienić, iż nasza drużyna składała się głownie z chłopców rocznik 2005 i 2006, więc tym bardziej cieszy zwycięstwo, a przede wszystkim skuteczna gra i wzorowa postawa młodych piłkarzy na boisku.

Skład zwycięskiego zespołu: Kacper Demski, Piotr Baranowski, Michał Grzebski, Jakub Wiśniewski, Jakub Prósiński, Dominik Kobus, Dominik Śpiewak, Jakub Pejas, Damian Kleszcz, Hubert Śliwka, Bartosz Grzebski