II liga młodzików - 2 kolejka: Poncio Lidzbarka - UKS Jedynka Nidzica

Kolejny ligowy mecz piłkarze UKS Jedynka Nidzica, grający w 2 lidze rozegrali w Lidzbarku z drużyną Poncio.

Już początek meczu pokazał, jak trudny to będzie mecz (4' strzał z dystansu niepilnowanego zawodnika z Lidzbarka i mamy 0:1). Kolejne minuty to zdecydowana przewaga Poncio, my staramy się grać z kontry. W 21' po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarzy, najwyższy na boisku zawodnik z Lidzbarka zdobywa bramkę...plecami. Szczęśliwie ale skutecznie. 28' i mamy 0:3 - długi wykop bramkarza gospodarzy, my nie kryjemy w defensywie, skutkiem czego jest sytuacja sam na sam i posłał piłkę obok bezradnego Szymona Majewskiego.

Druga połowa zaczyna się podobnie, gospodarze się powoli rozkręcają, a my nie mamy broni, aby temu zapobiec. 38' spotkania  przed linia pola karnego zostaje faulowany zawodnik z Poncio. płaski strzał z rzutu wolnego, piłką przechodzi przez mur i mamy 0:4. Kropkę nad "i" w 41' stawia drużyna z Poncio (dośrodkowanie w nasze pole karne, płaskie uderzenie z zamkniecia akcji) i niestety mecz kończy się wynikiem 0:5.

My ponownie bardzo słabo zagraliśmy w ofensywie (strzałów jak na lekarstwo). Gdyby nie bardzo dobra postawa naszego bramkarza Szymona Majewskiego, mecz ten zakończyłby się o wiele wyższym wynikiem.

UKS Jedynka Nidzica: Majewski Szymon, Stanisław Żygadło (kpt), Dawid Godleś, Kacper Kotyla, Mikołaj Maksymiak, Patryk Zakrzewski, Aleksander Łochnicki, Hubert Wojtkiewicz, Adrian Mulawa, Symeon Grzebski, Maciej Maj, Sebastian Wejs.