II liga trampkarzy D1-gr 4 UKS Jedynka Nidzica - LKS Wel Lidzbark Welski

II liga trampkarzy D1-gr 4 UKS Jedynka Nidzica - LKS Wel Lidzbark Welski

Debiut piłkarzy UKS Jedynka Nidzica w rozgrywkach trampkarzy stał się faktem. 02 września na Stadionie miejskim w Nidzicy podejmowaliśmy drużynę LKS Wel Lidzbark Welski. Początek spotkania w naszym wykonaniu bardzo nerwowy (niedokładne zagrania Szymona Majewskiego i Kacpra Kotyla - przeciwnika uderza bardzo niebezpiecznie). W 4' w sytuacji sam na sam z bramkarzem faulowany zostaje Patryk Zakrzewski. Maciej Tobojka idealnie obsługuje prostopadłym podaniem Dominika Kobus, ten z pierwszej piłki skutecznie uderza dając nam prowadzenie. Radość ze zdobytej bramki nie trwała długo ( w 6’ Kacper Kotyla w strefie obrony zagrywa piłkę wprost pod nogi przeciwnika, lob z 30 metrów i niestety mamy remis). Kolejna nasza akcja i ponownie obejmujemy prowadzenie (Maciej Tobojka wykonuje rzut różny, piłka szybuje w pole karne, tam najprzytomniej zachował się Hubert Śliwka, który płaskim uderzeniem z 5 metrów zdobywa bramkę). 7’ to ponownie niebezpiecznie pod bramką gości (niecelne uderzenie Patryka Zakrzewskiego). W 10’ kolejny błąd Szymona Majewskiego, który zagrywa piłkę w środek boiska, kontra gości i ponownie remis (2:2). W 15 faulowany w okolicach pora karnego Hubert Śliwka, do piłki podchodzi Dominik Kobus, lecz mocne uderzenie trafia wprost w bramkarza. Ten sam zawodnik w 16’ przeprowadza akcje indywidualną, lecz uderzenie na bramkę mocno niecelne. W 17’ Maciej Tobojka w swoim stylu ogrywa kilku zawodników gości, uderzenie z lewej nogi lecz niecelne. W 19’ ponownie asysta Maćka Tobojka (prostopadle zagranie do Patryka Zakrzewskiego, który w sytuacji sam na sam nie marnuje okazji). W 25’ kolejna bramka dla Nidzicy (rozegranie rzutu wolnego, Maciej Tobojka ponownie idealnie obsługuje Dominika Kobus, ten sam na sam i mamy 4:2). W 27’ Dominik Śpiewak po rzucie wolnym uderza z głowy piłką w poprzeczkę. W 28’ ponownie nasza zabawa w obronie powoduje utratę bramki (tym razem Jakub Wiśniewski). W 29’ Maciej Tobojka wykonuje rzut wolny, prostopadła piłka do Dominika Śpiewak, ten w sytuacji sam na sam zostaje w polu karnym sfaulowany. Do rzutu karnego podchodzi Dominik Kobus, lecz Jego strzał mocno ponad poprzeczką bramki gości. W 31’ goście maja wyśmienitą okazję (w sytuacji sam na sam broni Szymon Majewski). W 37’ Dominik Kobus zagrywa prostopadłą piłkę do Dominika Śpiewak, ten w sytuacji sam na sam uderza w bramkarza. Ten sam zawodnik w 39’ już nie marnuje wybornej sytuacji i mamy 5:3 (asysta Maciej Tobojka).

Pierwszy kwadrans drugiej polowy to bardziej wyrównane spotkanie. W 43’ niecelne uderzenie z pierwszej piłki Miłosza Popławskiego. W 63’ w sytuacji sam na sam faulowany jest Adrian Mulawa (narożnik pola karnego). Rozegranie piłki Hubert Śliwka-Maciej Tobojka, strzał po krótkim słupku i zdobywany 6 bramkę. W 71’ goście zdobywają swoją 4 bramkę (prostopadła piłka). W 77’ w sytuacji sam na sam a bramkarza trafia Adrian Mulawa. Gdy gospodarze już myśleli o końcu meczu to goście w przeciągu 60 sekund mają dwie wyborne sytuacje strzeleckie (sam na sam i poprzeczka). Kropkę nad „i” w doliczonym czasie gry stawia Adrian Mulawa (indywidualna akcja i strzał po krótkim rogu).

Ostatecznie zwyciężamy w swoim debiucie 7:4. W I połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji aby powiększyć dorobek bramkowy. Pozwoliliśmy po naszych prostych błędach strzelić przeciwnikowi 3 bramki. Jednak debiut mimo „hokejowego” wyniku całkiem udany.

UKS Jedynka Nidzica: Szymon Majewski, Jakub Wiśniewski, Hubert Śliwka, Damian Kleszcz, Kacper Kotyla, Maciej Tobojka, Dominik Kobus (kpt), Patryk Zakrzewski, Olek Malinowski, Dominik Śpiewak, Stanisław Zygadło oraz Oliwier Gałęziewski, Kacper Demski, Milosz Popławski, Hubert Wojtkiewicz, Adrian Mulawa, Wiktor Kruczek, Maciej Maj

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości