MAMY WALKOWER - BUKS Barczewo - UKS Jedynka NIdzica

MAMY WALKOWER -  BUKS Barczewo - UKS Jedynka NIdzica

5 maja w ramach 2 kolejki rundy wiosennej drużyna młodzików UKS Jedynka Nidzica rozegrała wyjazdowe spotkanie z BUKS Barczewo. Pierwotnie na boisku przegraliśmy to spotkanie 1:6. Dziś natomiast na stronie www.wmzpn.pl ukazał się komunikat Wydziału Gier i Ewidencji, który informuje, że: "mecz pomiędzy UKS BUKS Barczewo i UKS Jedynka Nidzica, zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech ) na niekorzyść UKS BUKS Barczewo. W drużynie UKS BUKS Barczewo aktywny udział w grze wziął zawodnik nieuprawniony do gry w tej klasie rozgrywkowej". A więc cieszy, że mamy dopisane do konta 3 punkty (w 4 meczach 3 wygrane i jedna porażka). Dzięki temu awansowaliśmy na 2 pozycję w tabeli (9 pkt) ze stratą 1 punkta do lidera grupy GKS Szczytno:):):)