Mikołajkowa niespodzianka

Zgodnie z obietnicą, na czwartkowym treningu (3 grudnia) chłopcy  z naszej szkółki piłkarskiej zostali obdarowani wielką Mikołajkową niespodzianką. Jeden z rodziców - Pan Grzegorz Prósiński zafundował wszystkim piłkarzom koszulki treningowe, na których widnieje logo szkółki, zdjęcie drużyny i adres internetowy Klubu. Zaskoczenie było niesamowite, od razu przymierzyliśmy koszulki i oczywiście nie mogło zabraknąć drużynowego zdjęcia. Również i część rodziców zakupiła koszulki, które z pewnością będą zakładać podczas różnych imprez. A najbliższa okazja już w najbliższą Niedzielę (turniej w Iłowie-gdzie również zaprezentujemy się w nowych koszulkach). Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomysł i finalizacje koszulek dla Pana Grześka:).