UKS Jedynka II Nidzica w Miłomłynie

Kolejny turniej, w ramach rozgrywek Orlik, drużyna UKS Jedynka II Nidzica grała w Miłomłynie. Zmagania ligowe tym razem nie można zaliczyć do udanych. Pierwszy mecz graliśmy z gospodarzami. Szybko strzelone dwie bramki (Hubert Wojtkiewicz i Bartosz Grzebski) nieco uśpiły czujność naszych piłkarzy. Odpowiedź Tęczy Miłomłyn była natychmiastowa. Dwukrotne zamieszanie podbramkowe i przeciwnik zdobywa dwie bramki. Przed przerwa Nidzica dostaje kolejny cios i 3:2 dla przeciwnika. Mimo bardzo ambitnej walki, w drugiej połowie wynik nie ulega zmianie. Kolejny mecz z Polonią Iłowo zakończył sie remisem 1:1. Polonia obejmuje prowadzenie i Nidzica znów musi gonić wynik. Znakomitych sytuacji nie wykorzystuje Hubert Wojtkiewicz. Przesunięty do przodu Dawid Szczepkowski co rusz nęka przeciwnika groźnymi akcjami, gdzie jeden z Jego strzałów znajduje drogę do bramki przeciwnika.

UKS Jedynka II Nidzica: Demski Kacper, Śliwka Hubert, Dąbrowski Filip, Szczepkowski Dawid, Wojtkiewicz Hubert, Łochnicki Aleksander, Grzebski Bartosz, Domurad Jakub, Grzebski Simeon, Maksymiak Mikołaj, Kacała Jakub, Gałęziewski Oliwier, Kleszcz Damian.