Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka

Dzisiejsze przedpołudnie było zarezerwowane na gminne eliminacje turnieju " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarka. Do turnieju zgłosiły się 4 zespoły:

UKS Jedynka I Nidzica;

UKS Jedynka II Nidzica;

UKS Dwójka Nidzica;

UKS Trójka Nidzica

Niesprzyjająca pogoda (ciągle padający deszcz) sprawiła, że skrócono każdy mecz (raz 15 minut). Grano systemem "każdy z każdym" i uzyskano następujące wyniki:

UKS Jedynka I Nidzica - UKS Jedynka Ii Nidzica 2:0

UKS Dwójka - UKS Trójka 3:0

UKS Jedynka I - UKS Dwójka 2:1

UKS Trójka  - UKS Jedynka II 0:1

UKS Trójka - UKS Jedynka I Nidzica 0:6

UKS Jedynka II - UKS Dwójka 1:0

Do rozgrywek powiatowych, które zostaną rozegrane 3 listopada (czwartek, godz 10.00 boisko orlik przy ZS nr 1) jako zwycięzca tego turnieju awansowała drużyna UKS Jedynka I Nidzica.

Nasza I drużyna nie zachwyciła w tym turnieju. Warunki były bardzo ciężkie, ale takie same dla wszystkich drużyn. W najbardziej zaciętym meczu z UKS Dwójka Nidzica nie podjęliśmy walki, nasza gra była chaotyczna i bardzo nerwowa. Zabrakło strzałów z dystansu, przytrzymania piłki oraz przede wszystkim celności zagrań piłki do partnera. Mimo to cieszy wygrana w turnieju i miejmy nadzieję w przyszły czwartek będziemy bardziej zmobilizowani i skoncentrowani.

Nasza II drużyna zagrała bardzo ambitnie. W meczu z UKS Jedynka I Nidzica nie pozwoliliśmy kolegom na spokojne rozgrywanie piłki. W meczu z UKS Trójka zwycięska bramka padła po strzale z dystansu, jednak przeciwnik również miał swoje akcje i mógł ten mecz zremisować, a nawet wygrać. W meczu z UKS Dwójka zabrakło precyzji w kryciu, mimo to w meczu tym przeciwnik przez całe spotkanie musiał solidnie pracować aby zakończyć zmagania zwycięstwem.

UKS Jedynka I Nidzica: Kacper Demski, Piotr Baranowski, Michał Grzebski, Jakub Wiśniewski, Dominik Kobus (kpt), Maciej Tobojka, Jakub Pejas, Dominik Śpiewak, Miłosz Popławski, Hubert Śliwka.

UKS Jedynka II Nidzica; Oliwier Gałęziewski, Damian Kleszcz (kpt), Dawid Szczepkowski, Dawid Godleś, Aleksander Malinowski, Aleksander Łochnicki, Kacper Kotyla, Hubert Wojtkiewicz, Wiktor Kruczek, Filip Dąbrowski