I liga młodzików - 6 kolejka: AS Stomil Olsztyn - UKS Jedynka Nidzica

Nasi I ligowi piłkarze rozpoczęli rundę rewanżową spotkań od mecz z AS Stomil W Olsztynie. W niedzielne popołudnie 13 maja rozgrywaliśmy ligową kolejkę na boisku bocznym przy Stadionie Stomilu. W roli trenera w zastępstwie Pan Sławek Śliwka. Mecz od początku pod dyktando gospodarzy (u nas widoczne braki pauzującego z powodu kontuzji Dominika Kobus). Już w 5' tracimy bramkę (nieporozumienie dwóch środkowych obrońców Piotra Baranowskiego i Kuby Wiśniewskiego). W 10' po rzucie rożnym tracimy kolejną bramkę (tym razem krycie odpuszcza sobie Damian Kleszcz). Reszta pierwszej połowy to mało gry z naszej strony, natomiast przeciwnik spokojnie kontroluje sytuację. Druga połowa podobna do pierwszej, dalsza wyraźna przewaga zawodników z Olsztyna, co skutkuje dwoma następnymi bramkami (w 50 i 52' - po kontrze i błędach w obronie). Mimo tak wysokiej porażki to i my mieliśmy w tym meczu kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki (jednakże zabrakło "zimnej krwi) i precyzyjności w wykończeniu i strzałach). Nasze akcje dochodziły do pola karnego przeciwnika i dalej nie było pomysłu. Debiutujący w tym spotkaniu w I lidze nasz bramkarz Szymon Majewski miał pełne ręce roboty (wyciągnął kilka bardzo trudnych strzałów).

UKS Jedynka Nidzica: Majewski Szymon, Tobojka Maciej (kpt), Wiśniewski Jakub, Baranowski Piotr, Popławski Miłosz, Kleszcz Damian, Śliwka Hubert, Malinowski Aleksander, Kruczek Wiktor, Śpiewak Dominik, Szczepkowski Dawid

Debiut w I ligdze w meczu tym zaliczy