II liga młodzików - 5 kolejka: GSZS Delfin Rybno - UKS Jedynka NIdzica

W długi majowy weekend piłkarze UKS Jedynka Nidzica nie wypoczywali. 4 maja (piątek) rozgrywaliśmy wyjazdowe spotkanie Z Delfinem w Rybnie. Ze względu na majowy wypoczynek nasza drużyna pojechała bez zawodników rezerwowych. Mecz ogólnie nie należał do ciekawych. My w okrojonym składzie, ale walczący i ambitni. Rybno nie pokazał za wiele, ale w przekroju całego spotkania miało więcej bramkowych szans (na szczęście w bramce bronił niezawodny Szymon Majewski). W 30' po składnej akcji zespołu bramkę dla Nidzicy zdobył Patryk Zakrzewski. Dalsza część meczu to walka głównie w środku boiska. W 50' zawodnicy z Rybna doprowadzają do remisu (nieporozumienie w naszych szeregach). Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, także wywieźliśmy cenny 1 punkt.

UKS Jedynka Nidzica: Majewski Szymon, Kotyla Kacper, Żygadło Stanisław, Zakrzewski Patryk, Łochnicki Aleksander, Maj Maciej, Grzebski Symeon, Macholla Dominik, Wojtkiewicz Hubert.