II liga młodzików - 4 kolejka: UKS Jedynka Nidzica - Mroczno

Piłkarze UKS Jedynka Nidzica,II liga, grupa 8) swoje kolejne spotkanie rozegrali na własnym boisku, 27 kwietnia z drużyną z Mroczna. Mecz ten nie był zbytnio interesującymi zawodami. Do 10 minuty na boisku panował chaos, akcje z obydwu stron były mało składne i nerwowe, jednakże przewaga należała do gospodarzy. Pierwszy strzał  na bramkę w tym spotkaniu w...16' oddali zawodnicy z Mroczna (jednakże na posterunku nasz bramkarz Szymon Majewski). My pierwszy strzał (niecelny ) oddajemy dopiero w 22' za sprawą Patryka Zakrzewskiego. Pierwsza połowa wiała wielką nuda.

Druga połowa zaczyna się od naszego błędu (33') - który niestety został zamieniony na bramkę (strata piłki w środku boiska, prostopadłe podanie, zawodnik z Mroczna wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem i niestety bramka). Do końca spotkania obraz gry nie uległ zmianie - to my przeważamy, ale nasze akcje dochodzą jedynie w okolice 20 metra od bramka przeciwnika. Brakuje skutecznego rozegrania piłki i co najważniejsze uderzeni ana bramkę przeciwnika oraz składnego wykończenia akcji. Zawodnicy gości dostali od nas jeden prezent i niestety mieli 100% skuteczność wygrywając ostatecznie z UKS Jedynka Nidzica 1:0.

UKS Jedynka Nidzica: Majewski Szymon (kpt), Godleś Dawid, Kotyla Kacper, Żygadło Stanisław, Maksymiak Mikołaj, Łochnicki Aleksander, Wojtkiewicz Hubert, Grzebski Symeon, Macholla Dominik, Maj Maciej, Mulawa Adrian, Wejs Sebastian, Zakrzewski Patryk