Rozgrywki Młodzików: Błękitni Pasym - UKS Jedynka Nidzica

Pierwsze ligowe zwycięstwo w Pasymiu odniosła drużyna młodzików UKS jedynka Nidzica. Od początku spotkania to my dyktujemy warunki na boisku (oddajemy mnóstwo strzałów, jesteśmy aktywniejsi). Przeciwnik gra bardzo ambitnie, jednakże nasza linia obrony nie pozwala rozwinąć skrzydeł przeciwnikowi. Nasze akcje ofensywne są coraz groźniejsze, po jednej z nich obejmujemy prowadzenie. Druga połowa to zupełna dominacja naszego zespołu. Przeciwnik ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Za to my cały czas dążymy do podwyższenia wyniku. Udaje się nam jeszcze zdobyć pięć bramek (Dominik Kobus,  Jakub Pejas, Dominik Śpiewak, Damian Kleszcz, Dawid Szczepkowski) przeciwnik natomiast odpowiada jedyną bramką (zdobyta z 2-metrowego spalonego). Ostateczny wynik 6:1 i wielka radość zawodników z Nidzicy. Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, mieliśmy jeszcze 5 "setek", ale należy sie cieszyć przede wszystkim z determinacji, walki i wytrzymałości kondycyjnej naszego zespołu.