Rozgrywki Orlików - II kolejka

Druga kolejka rozgrywek Orlików tym razem odbyła sie 19 września na boisku orlik w Nidzicy. Odbył sie jedynie jeden mecz  pomiędzy UKS Jedynka Nidzica - Poncio Lidzbark (nie dojechała drużyna Polonii Iłowo). Mecz o niebo lepszy w naszym wykonaniu jak ostatnia potyczka pomiędzy tymi zespołami. Mecz obfitujący w sytuacje bramkowe. Nasza drużyna mocno zmotywowana i na efekty nie trzeba było długo czekać (bramka Huberta Wojtkiewicz). Za chwilę ten sam zawodnik mógł podwyższyć wynik spotkania ale z 5 metrów trafił prosto w bramkarza. Nasze akcje kończą sie przed polem karnym przeciwnika (brak pomysłu na składne wykończenie). Po stracie w linii obrony przeciwnik wychodzi na czystą pozycję i mamy remis. Druga połowa meczu to ponownie gra głównie w środkowej części boiska. Po jednej z akci w naszym polu karnym zawodnik z Nidzicy wybija zbyt krótko piłkę pod nogi zawodnika z Lidzbarka, który z 5 metrów bez problemu daje zwycięstwo swojemu zespołowi. MImo naszych desperackich ataków wynik nie uległ zmianie.

UKS Jedynka I Nidzica: Demski Kacper, Popławski Miłosz, Kotyla Kacper, Aleksander Malinowski, Damian Kleszcz, Aleksander Łochnicki, Bartosz Grzebski, Hubert Wojtkiewicz, Symeon Grzebski, Adrian Mulawa, Stanisław Zygadło, Maciej Maj, Mikołaj Maksymiak, Dawid Godleś, Kruczek Wiktor.