Świąteczne spotkanie z piłkarzami, rodzicami i sponsorami

21 grudnia (poniedziałek) rodzice wraz z trenerem zorganizowali Świąteczne spotkanie Wigilijne. Spotkanie to zostało poprzedzone nietypowym treningiem. Na początek nasi piłkarze zagrali mecze między sobą (kapitanowie drużyn ustawiali pozycję gracza na boisku), następnie odbył się wielki mecz, w którym zagrali rodzice chłopców ze szkółki i sponsorzy, którzy dzielnie wspierają nasz zespół :). Mecz mimo spokojnego tempa gry momentami mecz był bardzo zacięty. Obydwa zespoły nie odpuszczały (przy gorącym dopingu kibiców i samych piłkarzy). Co rusz zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką dochodziło do sytuacji bramkowych, które w większości kończyły sie zdobyciem gola.

Po meczu w sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej miał miejsce uroczysty poczęstunek. Rodzice przygotowali słodkości, które cieszyły sie wielkim "wzięciem" wśród przybyłych gości. Trener drużyny podziękował rodzicom i sponsorom za dotychczasową współpracę, często bezinteresowną pomoc oraz wsparcie, które widać w każdym aspekcie funkcjonowania Klubu. Następnie każdy z piłkarzy dostał świąteczny prezent (który mam nadzieję przypadł do gustu). Każdy ze sponsorów i przyjaciół drużyny dostał od trenera pamiątkowy kalendarz ze zdjęciem całego zespołu. Tego dnia i trener został obdarowany prezentem - niespodzianką.

Tego wieczora zapomnieliśmy o diecie, w miłej i luźnej atmosferze świętowaliśmy kolejne nasze uroczyste spotkanie:)