Weekendowy rozkład jmeczy I i II liga

W najbliższy weekend rozkład meczy wygląda następująco:

I liga - Żuri Olsztyn - UKS Jedynka Nidzica - mecz gramy 21.10 (SOBOTA) - godz 9.45 boisko Dajtki. Zbiórka 7.50 przy szkole nr 1. Proszę wziąć własny strój, obuwie, ochraniacze, dres oraz ortalion. Planowany powrót ok godz. 12.

Osoby powołane na mecz: Oliwier Gałęziewski, Kacper Demski, Dominik Kobus, Piotr Baranowski, Jakub Wiśniewski, Dawid Szczepkowski, Maciej Tobojka, Dominik Śpiewak, Wiktor Kruczek, Damian Kleszcz, Miłosz Popławski, Jakub Pejas, Michał Grzebski

II liga - Olimpia Olsztynek - UKS Jedynka II Nidzica - mecz w piątek (20.10) o godz 16 - Stadion miejski w Olsztynku. Zbiórka 14.30 przy szkole nr 1. Proszę wziąć własny strój, obuwie, ochraniacze, dres oraz ortalion. Planowany powrót ok godz. 18.

Osoby powołane na mecz: Szymon Majewski, Sebastian Wejs, Aleksander Malinowski, Aleksander Łochnicki, Mikołaj Maksymiak, Hubert Wojtkiewicz, Kacper Kotyla, Stanisław Żygadło, Symeon Grzebski, Dawid Godleś, Maciej Maj, Dominik Macholla, Adrian Mulawa, Maciej Kawałko, Kacper Witczak, Patryk Zakrzewski.